fbpx

Sık Soruların Sorular

Ödeme & Geri Ödemeler

Kurs İptal olduğu zaman öğrencilerimizin ödemeleri eksiksiz geri yatırılmaktadır.

Kurslar Hakkında

Değerli adayımız siz eğitiminizi satın aldığınız süreden itibaren size teknik ekibimiz kurulumların bilgisayarınıza yapabilmesi için randevu talep etmektedir.Bu sürede sizin uygun olduğunuz saat belirlenmektedir ve bilgisayarınızın kursa bağlanması için ihtiyacı olan tüm programlar yüklenmektedir.
Eğitmenleriniz eğitimlerini canlı yayın olarak kendi şirket yazılımlarımız üzerinden gerçekleştirmektedir.
Uzaktan Eğitimlerimizde devam zorunluluğu bulunmaktadır.Eğitmenlerimiz ders başlamadan önce ve ders bitiminde yoklama almaktadırlar.Kursa %80 ve üstü katılım sağladığınız durumunda katılım sertifikası almaya hak kazanmaktasınız.
Uzaktan Eğitimlerimizde video kayıt yapılmaktadır.
Eğitmenlerimiz ders başlamadan önce ve ders bitiminde yoklama almaktadırlar.Kursa %80 ve üstü katılım sağladığınız durumunda katılım sertifikası almaya hak kazanmaktasınız.
Uzmanlık Eğitimleri içerisinde katılım gösterdiğiniz Bitirme Projelerinde, Ödevlerde ve Ara Projelerde göstermiş olduğunuz başarılarınızın puan karşılığı 75 ve üstü olması durumunda Başarı Belgesi alamaya hak kazanırsınız.
Uzmanlık Eğitimleri içerisinde katılım gösterdiğiniz Bitirme Projelerinde, Ödevlerde ve Ara Projelerde göstermiş olduğunuz başarılarınızın puan karşılığı 90 ve üstü olması durumunda Üstün Başarı Belgesi alamaya hak kazanırsınız.Üstün Başarı Belgesi hak kazanan arkadaşlarımız Stajyer olarak 3 Aylık programa alınır ve Bu 3 ay içerisinde göstermiş olduğu performans ile Junior veya Senior Yazılım Geliştirici olarak devam etmeye hak kazanmaktadırlar. Eğer öğrencimiz İngilizce seviyesinin B2 olduğunu sözlü ve yazılı olarak kanıtlayabilmesi durumunda yurtdışı projelerinde görev almaları sağlanmaktadır.
Üstün Başarı Belgesi hak kazanan arkadaşlarımız Stajyer olarak 3 Aylık programa alınır ve Bu 3 ay içerisinde göstermiş olduğu performans ile Junior veya Senior Yazılım Geliştirici olarak devam etmeye hak kazanmaktadırlar. Eğer öğrencimiz İngilizce seviyesinin B2 olduğunu sözlü ve yazılı olarak kanıtlayabilmesi durumunda yurtdışı projelerinde görev almaları sağlanmaktadır.
Sohbeti Başlat
Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Powered by