fbpx

Hikayemiz

17
Sertifikalı Eğitmenler
654
ÖĞRENCİLERİMİZ
74
TAMAMLANAN KURSLAR

İzer Akademi, İzersoft Yazılım şirketinin 2008’den günümüze kadar gelen tecrübelerini ve sahadaki kazanımlarını öğrencilere aktarmayı hedefleyen kurumsal yaklaşımlar ile öğrencilerini yazılım dünyası ile tanıştıran kurumsal bir şirkettir.

Biz Kimiz

2008 yılından bugüne kadar kurumsal deneyimi ile Izersoft Yazılım ve Bilişim Hizmetleri, İzmir’in önde gelen yazılım firmalarından biridir. Değişen ve gelişen dünyaya entegre şekilde kendini geliştiren Izersoft Yazılım, bilişim sektöründe müşterilerine kaliteli ve profesyonel hizmet vermektedir.

Kurumsal değerin internet alanında da ortaya konmasının öneminin farkında olan Izersoft Yazılım, bu alanda müşterilerine profesyonel bir hizmet sunar. Kurum prestijini ve kazancını arttırmak için özgün ve işlevsel çözümler sunar. %100 müşteri memnuniyeti anlayışını kendisine prensip edinen Izersoft Yazılım ve Bilişim Hizmetleri, web sitenizin sadece yapım aşamasında değil geliştirme ve destek alanında da daima müşterilerinin hizmetindedir.

Kalıplaşmış, yaratıcı olmayan fikirler yerine müşterilerinin ihtiyaçlarını analiz ederek, kurumlarına prestij katacak yeni ve yaratıcı fikirler sunar. Çalışmaya başlanılan zamandan itibaren kurumun prestij ve kazanç arttırımını hedefleyen Izersoft Yazılım, kesintisiz desteğiyle yanınızda olur. Alanında uzman ve deneyimli ekibiyle sizin ve kurumunuzun hizmetindedir.

Sohbeti Başlat
Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Powered by